Общинска избирателна комисия Бяла Слатина
РЕШЕНИЕ
№ 108
Бяла Слатина, 28.10.2019
ОТНОСНО: избиране на общински съветници в община Бяла Слатина
РЕШЕНИЕ №108/28.10.2019 Г.
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
община БЯЛА СЛАТИНА
област ВРАЦА
ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
ДВАДЕСЕТ И ЕДИН 21
с думи с цифри
Днес, 28.10.2019 г., в 9,50 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
НЯМА
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
ДВАДЕСЕТ И ЕДИН 21
(с думи) (с цифри)
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
1. |
ПП ГЕРБ |
ДВАНАДЕСЕТ 12 |
2. |
БСП ЗАБЪЛГАРИЯ |
ЧЕТИРИ 4 |
3. |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
ЧЕТИРИ 4 |
4. |
Местна коалиция ВОЛЯ (ПП АБВ, ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“) |
ЕДИН 1 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
1. |
ПП ГЕРБ |
1. |
Веселка Атанасова Борисова |
Б |
104 |
|
|
2. |
Габриела Любенова Раловска |
Б |
80 |
|
|
3. |
Николай Иванов Николов |
Б |
115 |
|
|
4. |
Ива Петрова Йотова |
Б |
225 |
|
|
5. |
Александър Недков Алексиев |
Б |
114 |
6. |
Ралица Илкова Искренова-Петрова |
Б |
53 |
||
7. |
Петьо Иванов Шишков |
Б |
98 |
||
8. |
Боряна Василева Петкова |
Б |
71 |
||
9. |
Стефан Иванов Терзийски |
Б |
84 |
||
10. |
Светлина Иванова Берова |
Б |
119 |
||
11 |
Ангел Ценов Ангелов |
Б |
83 |
||
12. |
Валя Иванова Василева |
Б |
76 |
||
13. |
Саша Стаменов |
Б |
24 |
||
14. |
Вероника Милчева Василева |
Б |
75 |
||
15. |
Петко Василев Ненов |
Б |
33 |
||
16. |
Галина Ангелова Ценова |
Б |
57 |
||
17. |
Милчо Първанов Данов |
Б |
74 |
||
18. |
Искра Лазаринова Диловска |
Б |
55 |
||
19. |
Николай Иванов Жигалов |
Б |
38 |
||
20. |
Тинка Боянова Георгиева |
Б |
33 |
||
2. |
БСП за България |
1. |
Борислав Ивов Попов |
А |
598 |
2. |
Стела Николаева Илиева |
А |
508 |
||
3. |
Найден Розинов Маринов |
А |
240 |
||
4. |
Бойко Емилов Богданов |
Б |
41 |
||
5. |
Мая Тодорова Николова |
Б |
24 |
||
6. |
Анатолий Богданов Петров |
Б |
38 |
||
7. |
Борислав Янков Келорски |
Б |
35 |
||
8. |
Фейсал Байрамов Кариманов |
Б |
25 |
||
9. |
Мери Красимирова Евтимова |
Б |
31 |
||
10. |
Петър Славчев Ангелов |
Б |
14 |
||
11. |
Димитър Иванов Генов |
Б |
21 |
||
12. |
Валери Петров Павлов |
Б |
4 |
||
13. |
Методи Алексиев Крумов |
Б |
14 |
||
14. |
Йордан Ангелов Василев |
Б |
14 |
||
15. |
Румен Христов Найденов |
Б |
5 |
||
16. |
Стефан Атанасов Костадинов |
Б |
7 |
||
17. |
Асен Траянов Димитров |
Б |
57 |
||
18. |
Георги Генов Цанков |
Б |
29 |
||
19. |
Ивайло Дочев Петков |
Б |
5 |
||
20. |
Мариана Тодорова Петрова |
Б |
12 |
||
21. |
Венцислав Велков Василев |
Б |
104 |
||
3. |
Движение ЗАЕДНО за промяна |
1. |
Стефани Калин Банчева |
А |
42 |
4. |
Местна коалиция СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ (ПП ВМРО – БНД, ПП СДС, ПП ЗНС) |
1. |
Светозар Георгиев Лазаров |
А |
140 |
2. |
Данаил Василев Иванов |
А |
118 |
||
3. |
Христо Иванов Марински |
А |
27 |
||
4. |
Борислав Симов Борисов |
Б |
10 |
||
5. |
Любомир Димитров Христов |
Б |
3 |
||
6. |
Начо Иванов Начев |
Б |
10 |
||
7. |
Габриел Емилов Димитров |
Б |
3 |
||
8. |
Пламен Луканов Прокопиев |
Б |
1 |
||
9. |
Стоян Петров Гюров |
Б |
3 |
||
10. |
Огнян Николов Василев |
Б |
11 |
||
11. |
Любомир Христов Лицов |
Б |
3 |
||
5. |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
1. |
Ценко Кръстев Чоков |
А |
546 |
2. |
Емил Сашев Димитров |
А |
244 |
||
3. |
Шибил Илиев Кирилов |
А |
206 |
||
4. |
Цветелина Йотова Василева |
А |
181 |
||
5. |
Мици Илиев Димитров |
А |
147 |
||
6. |
Бранимир Асенов Бочев |
Б |
51 |
||
7. |
Касъм Мехти Касъмов |
Б |
134 |
||
8. |
Събин Асенов Илиев |
Б |
84 |
||
9. |
Искра Крумова Методиева |
Б |
130 |
||
10. |
Венци Ангелов Андреев |
Б |
61 |
||
11. |
Милен Димитров Асенов |
Б |
20 |
||
12. |
Георги Владимиров Георгиев |
Б |
5 |
||
13. |
Васил Руменов Христов |
Б |
5 |
||
14. |
Руско Петков Атанасов |
Б |
9 |
||
15. |
Стефан Недков Стоев |
Б |
7 |
||
16. |
Цанко Силвиев Рангелов |
Б |
4 |
||
17. |
Мариан Алексиев Симеонов |
Б |
22 |
||
18. |
Гълъбин Бориславов Радоев |
Б |
20 |
||
19. |
Лидия Данаилова Миткова |
Б |
7 |
||
20. |
Венелин Ангелов Василев |
Б |
1 |
||
21. |
Асен Асенов Бочев |
Б |
36 |
||
6. |
Местна коалиция ВОЛЯ (ПП АБВ, ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“) |
1. |
Петър Цветанов Петров |
А |
162 |
2. |
Цветелина Теодосиева Късльовска |
А |
127 |
||
3. |
Борислав Веселинов Пенчев |
Б |
16 |
||
4. |
Марио Ценов Николов |
Б |
35 |
||
5. |
Данаил Маринов Йолов |
Б |
39 |
||
6. |
Наталия Тодорова Веселинова |
Б |
19 |
||
7. |
Ваня Николова Димитрова |
Б |
17 |
||
8. |
Деян Валентинов Митев |
Б |
25 |
||
9. |
Милен Красимиров Ралчев |
Б |
5 |
||
10. |
Данаил Георгиев Василев |
Б |
4 |
||
11. |
Цветан Василев Върбанчовски |
Б |
13 |
||
12. |
Светлин Стефанов Топчев |
Б |
5 |
||
13. |
Георги Петьов Юговски |
Б |
4 |
||
14. |
Надка Цветкова Василева |
Б |
0 |
||
15. |
Мариана Гергова Терзийска |
Б |
1 |
||
16. |
Мирослав Цветанов Иванов |
Б |
2 |
||
17. |
Петър Илиев Петров |
Б |
9 |
||
18. |
Андрей Димитров Димитров |
Б |
35 |
||
19. |
Тонка Димитрова Тодорова |
Б |
9 |
||
20. |
Иван Валентинов Ценов |
Б |
37 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. Александър Недков Алексиев |
ПП ГЕРБ |
|
2. Ангел Ценов Ангелов |
ПП ГЕРБ |
|
3. Бойко Емилов Богданов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
4. Борислав Ивов Попов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
5. Боряна Василева Петкова |
ПП ГЕРБ |
|
6. Валя Иванова Василева |
ПП ГЕРБ |
|
7. Веселка Атанасова Борисова |
ПП ГЕРБ |
|
8. Емил Сашев Димитров |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
|
9. Ива Петрова Йотова |
ПП ГЕРБ |
|
10. Найден Розинов Маринов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
11. Николай Иванов Николов |
ПП ГЕРБ |
|
12. Петър Цветанов Петров |
Местна коалиция ВОЛЯ (ПП АБВ, ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“) |
|
13. Петьо Иванов Шишков |
ПП ГЕРБ |
|
14. Ралица Илкова Искренова – Петрова |
ПП ГЕРБ |
|
15. Саша Стаменов |
ПП ГЕРБ |
|
16. Светлина Иванова Берова |
ПП ГЕРБ |
|
17. Стела Николаева Илиева |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
18. Стефан Иванов Терзийски |
ПП ГЕРБ |
|
19. Цветелина Йотова Василева |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
|
20. Ценко Кръстев Чоков |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
|
21. Шибил Илиев Кирилов |
Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ |
|
Председател: Цветелина Андреева Андровска-Илиева
Секретар: Елисавета Цветанова Даскалова
* Публикувано на 28.10.2019 в 11:26 часа
Свързани решения:
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: упълномощаване на председателя на Общинска избирателна комисия Бяла Слатина за процесуално представителство
относно: избиране на кмет на кметство
относно: Жалба от Весела Благоева Здравкова, упълномощен представител на Българска социалистическа партия